Nezávazná poptávka

  Služby pro stolaře

  Naší hlavní činností je zakázková výroba interiérového nábytku. Avšak krom toho poskytujeme také veškeré stolařské služby jak profesionálům, tak i široké veřejnosti.

  Nářez velkoplošných materiálů

  Nabízíme přířez velkoplošného materiálu – DTD, MDF, HPL, OSB deska, masiv…,dle rozměrů zákazníka s přesností na setiny milimetrů. Součástí služby je i optimalizace formátování, která zaručí maximální výtěžnost.

  Práce na CNC stroji

  Provádíme CNC obrábění plošného materiálu, frézujeme nábytkové díly dle požadavků zákazníka. Obrábění provádíme na dvou 3-osých CNC strojích. Jsme schopni opracovat materiál o minimálních rozměrech 200mm x 200mm. Maximální velikost materiálu je 3000mm x 1250mm.

  Zhotovení spárovky

  Nabízíme zhotovení spárovky z vlastního dřeva (dub, ořech) nebo ze dřeva dodaného zákazníkem. Maximální rozměry spárovky jsou 3000mm x 1000mm.

  Hranování

  Provádíme olepení hranou dle výběru zákazníka. Olepení hran je provedeno moderním strojem s vysokou optickou a technologickou kvalitou. Olepovat lze ABS hranami o síle 0,4-20mm a šířce 8mm – 60mm.

  Drásání

  Drásání je technika povrchové úpravy dřeva při níž se kartáči odstraní měkčí části kresby a tvrdší části zůstanou. Povrch upravený tímto způsobem získá patinu, vypadá zašle a letitě.

  Zhotovení sesazenek, Dýhování

  Provádíme zhotovení sesazenek dýh a následné lepení na dílce. Pro sesazenku lze použít vlastní dýhu nebo dýhu klienta.  Sesazenku sešíváme vláknem „cik-cak“ nebo ji lepíme natupo.

  Lakování a moření

  Provádíme povrchovou úpravu materiálu mořením, lakováním, lakováním ve vysokém lesku vše dle přání zákazníka. Tloušťka dílců nehraje roli. Při lakování se nanáší akrylátový lak na navalovací UV lince. Tato technologie je velice šetrná k životnímu prostředí.
  Jsme česká rodinná firma


  Děláme svou práci rádi


  30 let poctivého řemesla